laboratorye_64

  • Magento Accelerator en Magento Smartcache
  • Website sponsoring door Byte
  • Aanwezigheid Byte op Magento Webshop Themadag Younify, Joomla!dagen en Meet Magento
  • Groei Byte netwerk
  • Lancering DRS5

Magento Accelerator en Mageno Smartcache

De afgelopen 2 maanden hebben we bij Byte weer een aantal heel erg mooie tools beschikbaar gemaakt om Magento webwinkels nog sneller te maken:

  1. Magento Smart Cache: memcached in een shared omgeving.

  2. Magento Accelerator, gebaseerd op CDN / Proxy techniek.

Beide tools zijn inmiddels veelvuldig getest en erg succesvol gebleken. Deze nieuwe Magento gadgets zijn voor al onze klanten met een Magento pakket beschikbaar via het Service Panel. Lees meer over onze laatste Magento-ontwikkelingen op ons blog.

Website sponsoring door Byte

Iedereen die Byte een beetje kent, weet waarschijnlijk al dat we sponsoring van goede doelen en Maatschappelijk Verantwoord Ondernemen hoog in het vaandel hebben staan. We sponsoren zo al jaren diverse projecten en organisaties door middel van hostingruimte en domeinnamen. De afgelopen maand hebben we op deze manier weer twee goede doelen blij kunnen maken, namelijk de Asian Rhino Foundation en Tjeko Fun Village. Een overzicht van de organisaties die Byte sponsort, is te vinden op onze site.

Aanwezigheid Byte op Magento Webshop Themadag Younify, Joomla!dagen en Meet Magento

De Byte agenda is voor de komende maanden weer leuk gevuld met diverse evenementen:

  • Op 9 april zal Byte spreken op de Magento Webshop Workshopdag, georganiseerd door Younify. Naast Byte zullen daar nog diverse andere experts vertellen over het geheim van een goede marketingstrategie en inrichting van je shop, waarbij hun bijdragen naar concrete toepassingen voor de Magento software vertaald worden, zodat je direct en gericht met de aanbevelingen aan de slag kunt. Lees meer.

  • Byte sponsort zoals gebruikelijk weer de Joomla!dagen en zal daar op 23 en 24 april in Utrecht ook weer met een eigen stand aanwezig zijn.

  • Op 26 mei staat Byte met een stand op Meet Magento. Honderden webshop eigenaren, e-commerce experts en developers komen naar Ede om kennis op te doen, ervaringen uit te wisselen en te netwerken. Net als in 2009, is Byte dit jaar Goud Sponsor van het evenement.

Groei Byte netwerk

In februari en maart heeft Byte een aantal mooie mijlpalen bereikt!

  • Op 22 februari registreerden / verhuisden we de 20.000ste domeinnaam, op naar de 30 duizend! Zie ook ons blog.

  • Op 12 maart zijn we voor het eerst in de Byte geschiedenis over de 200 mbit Outbound verkeer gegaan, op het drukste moment ging het om ruim 220 mbit! Leuke grafiekjes staan op onze blog.

    Lancering DRS5

    Sinds 17 maart 2010 heeft SIDN het nieuwe domeinregistratiesysteem DRS5 in gebruik. Een belangrijke wijziging is dat sinds die datum er geen verhuisformulieren meer nodig zijn, maar een authorisatiecode / token. Deze dient opgevraagd te worden bij de oude provider. Het doel van de overgang naar het nieuwe registratiesyteem is het eenvoudiger en sneller maken van het opheffen of verhuizen van een domeinnamen en het wijzigen van de domeinnaamhouder. Lees meer.